11. edycja konkursu „Zabrzański Biznesplan” już wystartowała

W mieście Zabrze trwa obecnie jedenasta odsłona konkursu dla przyszłych przedsiębiorców pod tytułem „Zabrzański Biznesplan”. Osoby, które mają innowacyjne pomysły na własną działalność gospodarczą, mogą zgłosić swoje projekty do Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości aż do 29 grudnia tego roku. Nie brakuje powodów, dla których warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu – laureaci z pewnością nie wyjdą z pustymi rękami. Nagrody są bowiem niezwykle atrakcyjne i obejmują środki pieniężne, lokale przeznaczone na prowadzenie biznesu, profesjonalną pomoc prawną i podatkową, coaching biznesowy oraz wiele innych korzyści.

Organizatorzy konkursu mają jasno określony cel – chcą stymulować przedsiębiorczość i aktywizować mieszkańców Zabrza, inspirując ich do założenia i prowadzenia własnej firmy. Uczestnicy mogą liczyć na wartościowe nagrody, ufundowane przez organizatorów oraz ich partnerów – renomowanych firm i instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku. W poprzedniej, dziesiątej edycji konkursu, pula nagród wyniosła ponad 200 tys. zł, a podobnie ma być i tym razem.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich uczestnicy muszą przesłać wypełnione formularze zgłoszeniowe, zawierające przygotowany przez nich biznesplan – mają na to czas do 29 grudnia. Drugi etap to ocena nadesłanych biznesplanów pod kątem formalnym i merytorycznym przez Kapitułę Konkursu. Finał konkursu to gala, podczas której zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Dodaj komentarz