25-letni z Bytomia złodziej perfum o wartości ponad 1000 złotych wkrótce przed sądem

25-letni mężczyzna z Bytomia czeka teraz na proces sądowy, po tym jak został oskarżony o kradzież. Zdarzenie to miało miejsce w jednym z miejscowych sklepów, gdzie mężczyzna przywłaszczył sobie bez uprawnienia perfumy na kwotę przekraczającą 1000 złotych. Zaraz po dokonaniu tego czynu, został zatrzymany przez funkcjonariuszy i umieszczony w policyjnej celi.

Kradzież została dokonana w poniedziałkowe popołudnie, niewiele po godzinie 18. Policja otrzymała zgłoszenie o incydencie z drugiego komisariatu, który dotyczył aresztowania mężczyzny podejrzanego o kradzież w sklepie zlokalizowanym przy Placu Teatralnym. Celem złodziejskiego czynu były perfumy o wartości przewyższającej 1000 złotych.

Zatrzymany mężczyzna nie był obcy dla służb mundurowych ze względu na jego wcześniejszą historię przestępstw przeciwko mieniu. Po jego aresztowaniu, trafił do policyjnej celi. Teraz musi odpowiedzieć za swoje rażąco nieodpowiedzialne działania. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policja nadal prowadzi postępowanie w tej sprawie i sprawdza, czy zatrzymany 25-latek może być odpowiedzialny za inne kradzieże sklepowe, które miały miejsce ostatnio na terenie Zabrza.