Badanie incydentu drogowego w Zabrzu: gwoździe na jezdni uszkodziły samochód osobowy

W nocy 26 stycznia 2024 roku, dokładnie o 22:15, na ulicy Chudowskiej w Zabrzu, tuż przy zjeździe na autostradę A4 w kierunku Katowic, miało miejsce nietypowe zdarzenie drogowe. Gwoździe pozostawione na asfalcie spowodowały uszkodzenie nissana – jednego z samochodów osobowych poruszających się w tym miejscu. Sprawę bada teraz miejscowa policja, która prowadzi intensywne działania w tej kwestii.

Zabrzańscy stróże prawa apelują do potencjalnych świadków tego nieszczęśliwego incydentu lub osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące okoliczności tego zdarzenia. Każda informacja może być cenna, dlatego osoby posiadające istotne dla sprawy dane są proszone o najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Zabrzu.

Na udokumentowanym fotograficznie dowodzie zdarzenia widoczne są gwoździe rozrzucone po jezdni. Śledztwo jest teraz przeprowadzane przez funkcjonariuszy z zabrzańskiego wydziału ds. wykroczeń. Kontakt z policją jest możliwy pod numerami telefonów 47 8543 200 i 47 8543 267 albo bezpośrednio w najbliższym komisariacie.