Nadchodząca odsłona Biegu Tropem Wilczym już w najbliższą niedzielę!

Niebawem, bo już 3 marca, odbędzie się następna edycja Biegu Tropem Wilczym. Miejsce wydarzenia to Park Leśny im. Powstańców Śląskich w Zabrzu. Proces rejestracji na ten bieg nadal jest otwarty.

W najbliższą niedzielę, miłośnicy sportu i patriotyzmu będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej edycji Biegu Tropem Wilczym. Wydarzenie to ma miejsce w Parku Leśnym im. Powstańców Śląskich w Zabrzu i stanowi hołd dla Żołnierzy Wyklętych, bohaterów polskiego podziemia antykomunistycznego z lat 1944-1963.

Szczegółowy program biegu prezentuje się następująco: rejestracja rozpocznie się o 12:00, bieg dla dzieci na dystansie 600 metrów zaplanowano na godzinę 13:00. O 13:30 odbędzie się koncert Nikoli Wladarza, wykonującej utwory o tematyce patriotycznej. Następnie, o 13:40 wystartuje główny bieg na dystansie 1963 metrów, z możliwością korzystania z kijków do nordic walking. O 14:30 przewidziano bieg na 6km, również z możliwością udziału wraz z pupilem.

Zapisy na Bieg Tropem Wilczym nadal trwają. Koszt uczestnictwa wynosi od 35 zł do 70 zł, a jego wysokość zależy od wybranego dystansu. Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem strony internetowej lub bezpośrednio w miejscu wydarzenia.

Organizatorzy przygotowali dla każdego uczestnika biegu serię upominków oraz ciepły posiłek i wodę do picia. Dodatkowo, pierwsze 150 osób, które zdecydują się na udział w biegu głównym lub na pokonanie długiego dystansu, otrzymają koszulkę Bieg Tropem Wilczym w prezencie.

Dodaj komentarz