Obchodzimy Dzień Kobiet na wiosennym szafobraniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan!

8 marca to data o wyjątkowym znaczeniu – obchodzimy międzynarodowy Dzień Kobiet. Specjalnie z tej okazji, Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – kolejną edycję popularnego szafobrania. Tegoroczna odsłona skupi się na wymianie ubrań wiosennych.

Szafobranie to inicjatywa, która zyskuje coraz większą popularność wśród mieszkańców Zabrza. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan. Najbliższa edycja odbędzie się już w najbliższy piątek, 8 marca, o godzinie 16:00. Miejsce spotkania to siedziba stowarzyszenia, która znajduje się przy ulicy Narutowicza 1 w Zabrzu. Z okazji Dnia Kobiet, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestniczek.

Udział w Szafobraniu jest całkowicie bezpłatny, a procedura wymiany jest niezwykle prosta. Każda uczestniczka może przynieść do pięciu sztuk wiosennych ubrań. Ważne jest jednak, aby były one w dobrym stanie – czyste i wyprasowane. Zasada wymiany jest prosta – każda kobieta opuszcza wydarzenie z taką samą liczbą ubrań, jaką przyniosła na początku.