Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka świadkiem niezwykłego porodu!

W zabrzańskim ośrodku medycznym, Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka, dzisiaj odnotowano niecodzienny poród. Narodziny dziewczynki o imieniu Martynka były wyjątkowe, ponieważ jej waga przy narodzinach wyniosła aż 6 kilogramów! Zarówno maluch, jak i jej matka, pomimo nietypowej sytuacji, czują się dobrze dzięki profesjonalnej opiece personelu medycznego.

Kolejny akapit jest poświęcony rekordowej maleństwu. Nowo narodzona Martynka, która stała się obywatelką Zabrza, ważyła dokładnie 6080 gramów i miała 65 cm długości tuż po urodzeniu! Zarówno ona, jak i jej matka, są pod szczególną troską ekspertów z Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka. Czują się one doskonale, co jest powodem do radości! W domu na malenką Martynkę czekają trzej starsi bracia.

Pani Brygida, matka Martynki, zyskała sławę dzięki swojej niezwykłej sile i determinacji. To właśnie ona przekonała lekarzy, że jest w stanie urodzić dziecko naturalnymi metodami. Sytuacja ta pokazała, jak kluczowe może być pozytywne nastawienie matki i wiara w swoje możliwości. Mimo że od początku było jasne, że dziecko będzie duże, ostateczna waga noworodka zaskoczyła wszystkich. Co najbardziej zdumiewające, mimo trudności porodu, pani Brygida stwierdziła z uśmiechem, że nie było tak źle i wszystko poszło gładko – opowiada Edyta Malicka, która jako położna towarzyszyła narodzinom Martynki.

Składamy serdeczne życzenia zdrowia małej Martynce, jej mamie i całej ich rodzinie!

Dodaj komentarz