Młody zawodnik Górnika Zabrze na radarze włoskiego AC Milan

Dariusz Stalmach to najmłodszy zawodnik, który kiedykolwiek zadebiutował na boiskach Ekstraklasy w barwach Górnika Zabrze. Wciąż 16-letni zawodnik zaliczył już 20 spotkań w PKO BP Ekstraklasie. Dobre występy oraz ogromny potencjał sprawiają, że młody zawodnik wzbudza zainteresowanie wielu uznanych marek z rynku europejskiego. Jednym z klubów, który na poważnie rozważa ściągnięcie Dariusza Stalmach jest włoska drużyna AC Milan.

AC Milan zainteresowany Dariuszem Stalmachem

16-letni zawodnik w ostatnim czasie zalicza regularne występy w Górniku Zabrze. Jego występu nie przechodzą bez echa europejskim skautom. Swój debiut w PKO BP Ekstraklasie zaliczył w momencie, gdy nie miał jeszcze ukończone 16 lat. Już sam ten fakt sprawia, że ten zawodnik to prawdziwy talent. Zresztą eksperci od dawna zaznaczają, że ma on naprawdę spory potencjał. Warto dodać, że Dariusz Stalmach wystąpił także trzykrotnie z koszulką reprezentacji Polski w kadrze do lat 18. Warto dodać, że o zainteresowaniu Dariuszem Stalmach przez zagraniczne kluby pisaliśmy już w styczniu tego roku.

Z kolei włoscy dziennikarze od jakiegoś czasu rozpisują się o zainteresowaniu skautów AC Milan właśnie Dariuszem Stalmachem. Oczywiście zawodnik nie trafiłby od razu do pierwszej drużyny, ale na pewno możliwość rozwoju w takim środowisku byłaby atrakcyjną opcją dla zawodnika. Rozmowy na temat transferu zawodnika są podobno już na zaawansowanym etapie. W najbliższych dniach powinno wyjaśnić się, czy młody zawodnik Górnika Zabrze rzeczywiście trafi do legendarnego włoskiego klubu z Mediolanu.

Dodaj komentarz