Letnie koncerty muzyczne w Zabrzu. Kto wystąpi w ramach Zabrze Summer Festival?

Mieszkańcy Zabrza oraz okolicznych miejscowości na pewno czekają na tegoroczne koncerty muzyczne. Okazuje się, że na Zabrze Summer Festival w tym roku pojawią się bardzo ciekawi artyści. Nic więc dziwnego, że już teraz można zauważyć spore zainteresowanie poszczególnymi wydarzeniami kulturalnymi w Zabrzu, które odbędą się w okresie letnim. A więc kogo możemy spodziewać się już tego lata na Zabrze Summer Festival?

Zabrze Summer Festival – kto wystąpi w tym roku?

Jak co roku w reprezentatywnym miejscu miasta Zabrze odbędą się wyjątkowe wydarzenia kulturalne. Oznacza to, że koncerty muzyczne oraz całe wydarzenia wchodzące w skład Zabrze Summer Festival odbywać się będą na parkingu Handlowego Centrum Platan. Jako pierwsza gwiazda w tym miejscu pojawi się Zenon Martyniuk, który dla zabrzańskiej publiczności wystąpi już w niedzielę 17 lipca.

W kolejnych dniach w Zabrzu pojawi się m.in. Michał Wiśniewski, który wystąpi już w piątek 22 lipca. Imprezy muzyczne w Zabrzu odbywać będą się nie tylko w lipcu, ale również i w sierpniu. Tak też w sobotę 13 sierpnia w Zabrzu wystąpi Kamil Bednarek, który oczywiście jest znany m.in. ze swojego występu w programie telewizyjnym Mam talent oraz wielu utworów muzycznych, których jest autorem.

W Zabrzu pojawią się również gwiazdy muzyki klubowej

Na koniec wakacyjnych imprez w Zabrzu, bowiem w sobotę 27 sierpnia wystąpią Dj Hazel oraz Bueno Clinic. Tutaj na pewno pojawią się wszyscy miłośnicy brzmień imprezowych, którzy lubią potańczyć do tego typu muzyki.

Jak więc widać oferta muzyczna jeśli chodzi o kulturalno-rozrywkowe wydarzenia w plenerze jest dość obfita. Niemal każdy amator dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie. Począwszy od występów muzycznych w gatunku disco polo, po występy znanych artystów muzyki popularnej, a na występie gwiazd związanych z muzyką klubową kończąc. Warto więc pojawić się na Zabrze Summer Festival i osobiście wziąć udział w tych wyjątkowych wydarzeniach muzycznych.

Dodaj komentarz